Komunikat

Uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzją Wojewody Lubelskiego z dnia 16 października 2020r.

od dnia 19 października do 30 października 2020r., działające w strukturze Zespołu Ośrodków Wsparcia w Lublinie placówki wsparcia dziennego dla osób powyżej 60 r.ż. (tj. Centra Dziennego Pobytu i Kluby Seniora) oraz Dzienny Ośrodek Adaptacyjny dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną, zobowiązane są zawiesić swoją działalność w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.

Ośrodek Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością „Benjamin”, funkcjonujący w trybie całodobowym, na chwilę obecną będzie działał w zwiększonym rygorze sanitarnym. Pobyt dzienny oraz punkt usług specjalistycznych zostają zawieszone do dnia 30 października 2020r.

Osoby,  potrzebujące wsparcia w postaci dożywiania, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem:

81 466 55 60

Anna Walczak
Dyrektor Zespołu Ośrodków Wsparcia w Lublinie

Wypiękniały nasze ośrodki…

Czas nieobecności Uczestników w ośrodkach spowodowany pandemią wirusa SARS-CoV-2 pracownicy poświęcili, między innymi, na upiększanie terenów zielonych na posesjach Zespołu Ośrodków Wsparcia w Lublinie. W ogrodzie Centrum Usług Socjalnych przy ulicy Lwowskiej 28 posadzono róże i posiano kwietną łąkę. Zasadzone wiosną rośliny od kilku miesięcy obficie kwitną, wabią motyle i inne pożyteczne owady, a jak pachną…

Czytaj dalej… “Wypiękniały nasze ośrodki…”