Początek roku 2023 w Dziennym Ośrodku Adaptacyjnym

Wraz z początkiem 2023 roku w DOA rozpoczęliśmy przygotowania do obchodów Dnia Babci i Dnia Dziadka. Z tej okazji powstały specjalnie dekorowane pierniczki, które nasi Uczestnicy mogli podarować swoim babciom i dziadkom w dniu ich święta – 21. i 22. stycznia. Mamy nadzieję, że prezenty zostały przyjęte ciepło.

14 lutego obchodziliśmy w Ośrodku Walentynki. Święto Zakochanych uczciliśmy w DOA wspólną sesją zdjęciową i specjalnymi tańcami-przytulańcami, które zawsze sprawiają dzieciom i młodzieży wiele radości.

Nowy Rok przyniósł w Ośrodku wiele zmian. Jedną z nich jest przygotowanie nowej sali, która została oddana do użytku dla najmłodszej grupy Uczestników pod pieczą terapeutek – Asi i Kasi. Sala została wyposażona w nowe meble, a także interaktywną podłogę FUN FLOOR, z której korzystamy z wielką radością. Prezentacja nowej sali i podłogi rodzicom Uczestników miała miejsce na balu karnawałowym, który odbył się w Ośrodku w Ostatki, 21. lutego. Były tańce, zabawy chustą, słodki poczęstunek, mnóstwo własnoręcznie przygotowanych dekoracji i wspólne śpiewy i muzykowanie w towarzystwie naszego muzykoterapeuty Piotra. Serdeczne podziękowania złożyliśmy rodzicom za zaangażowanie w organizację imprezy oraz wiele przydatnych pomocy terapeutycznych, które z własnej inicjatywy dostarczyli na potrzeby swoich dzieci z grupy najmłodszej.