Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w Dziennym Ośrodku Adaptacyjnym

Grudzień w Dziennym Ośrodku Adaptacyjnym upłynął na przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia. Za oknem panowała najprawdziwsza zimowa atmosfera, śnieg zasypał wszystkie drogi, a my z zapałem piekliśmy pierniczki i szykowaliśmy dekoracje. Miało to w jak największym stopniu pomóc – zarówno Uczestnikom, jak i pracownikom DOA – poczuć Ducha Świąt.

W ostatnim tygodniu przed Świętami Ośrodek odwiedziła przedstawicielka Lubelskich Dziergaczek z prezentami. Zarówno Uczestnicy DOA, jak i Seniorzy z Centrum Dziennego Pobytu nr 1 otrzymali przepiękne zimowe komplety czapek i szalików. Po raz kolejny w Ich imieniu dziękujemy za podarunek, który ogrzał nie tylko uszy, ale też serca.

21-go grudnia w DOA odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne. Atmosfera była magiczna, a zapachy przepysznego jedzenia unosiły się w Ośrodku kusząc wszystkich chętnych do odwiedzin. Wraz z końcówką grudnia zaś z okazji nadchodzącego wielkimi krokami Nowego Roku 2023, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności. Niech Nowy Rok okaże się dla nas wszystkich szczodrym i łaskawym we wszystkie dary, a Sylwester niech będzie wyśmienitą i udaną zabawą. Do Siego Roku!