Spotkanie z Fotografią Leszka Machockiego Seniorzy z Środowiskowego Centrum w MBP Filia Nr 12

W minioną środę 14 listopada 2023 r. Środowiskowe Centrum Seniorów  miało przyjemność zorganizować wyjątkową wizytę w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Filia Nr 12, na zaproszenie Pani Róży Wawer, szefowej biblioteki. Tym razem głównym punktem programu była fascynująca wystawa zdjęć fotografa Leszka Machockiego, ukazujących piękno naszego ukochanego Lublina.

Wrażenia artystyczne zaczęły się już przy wejściu do filii, gdzie tajemnicze fotografie Lublina autorstwa Leszka Machockiego witały naszych seniorów. Każde zdjęcie ukazywało niepowtarzalny charakter miasta, zatrzymując chwilę w czasie i przenosząc naszych uczestników do różnych zakątków Lublina.

Nasi seniorzy mieli okazję nie tylko podziwiać prace artysty, ale również dowiedzieć się więcej o tle i inspiracjach stojących za każdym z fotografii. Spotkanie z Leszkiem Machockim stało się dla naszych uczestników niezapomnianą lekcją historii i sztuki, ukazującą Lublin z nowej perspektywy.

Dziękujemy Pani Róży Wawer za serdeczne zaproszenie, a także Leszkowi Machockiemu za możliwość podzielenia się z nami swoim talentem i pasją do fotografii miasta. To spotkanie było nie tylko artystycznym doświadczeniem, ale również inspiracją do dalszego odkrywania piękna w otaczającym nas świecie.

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!